Biz Kimiz ?

Çeyrek asırlık bu sağlam çatı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.
Image

Kurumsal

Şampiyon Yapı İnşaat, Şampiyon Grup altında faaliyet gösteren bir şirkettir. 1980 yılından bu yana çeyrek asırdan fazla tecrübe ile ev yaşamına yönelik dayanıklı tüketim malları, komponentleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin satış pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini, Pazarında Lider Markaları; Arçelik / İstikbal / Opel / Hyundai / Citroen Yetkili Bayii, Yapı İnşaat alanlarında kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

2010 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ilk projesini Fahri Kayahan’da "Alvina Konutları" adında gerçekleştirmiştir.
Sonrasında Bostanbaşı’nda 3 bloklu "Ardıçtepe Konutları" ismindeki proje ile devam ettirmiştir. Son olarakta yine Fahri Kayhan Caddesi üzerinde "Kıymaz Residence Konutları" isimli projeyi devam ettirmektedir.